Aktualny stan ocen z ZPiU dla studentów ZiIP

opublikowane: 15 cze 2015, 06:21 przez Agnieszka Bojanowska
Lp. Nazwisko i imię oceny z ćwiczeń Kolumna9 Kolumna10 oceny z kolokwiów Kolumna11 Kolumna12 Kolumna1222 Kolumna1223 Kolumna1224 Kolumna123

PON 8:30-10:00 Sprawozdanie Ćw. 6 Sprawozdanie Ćw. 7 Sprawozdanie Ćw. 8 Kolokwium ćw.6 Kolokwium Ćw. 7 Kolokwium Ćw. 8 pop6 pop7 pop8 ocena końcowa
1 Warchocki Dominik 5 4 4,5 5 2,0 2,0   3,0 5,0 4,0
2 Wasilewski Maciej 3 3 3 5 2,0 nb   2,0 3,0 2,0
3 Tryczyk Patryk 3 3 3 5 2,0 2,0   3,0 3,5 3,0
4 Szydłowska Joanna 5 4 4,5 4 2,0 2,0   3,0 5,0 4,0
5 Trojak Agnieszka 5 4,5 brak 4,5 4,0 4,5       2,0
6 Śliwińska Angelika 5 4,5 5 5 5,0 2,0     3,0 4,0
7 Turowska Karolina 5 4,5 5 4 3,0 4,0       4,0
8 Szulik Katarzyna 5 5 5 5 5,0 5,0       5,0
9 Widyńska Martyna 4 3 3 3 2,0 4,0   3,0   3,0
10 Walasek Wioletta 5 4,5 4,5 4 2,0 2,0   5,0 5,0 4,0
11 Szczepaniuk Aleksandra 5 4,5 5 4 2,0 3,0   3,5   4,0
12 Ciotucha Paulina 5 4,5 3,5 4 nb 2,0   4,0 4,0 4,0
13 Trela Adam 3 brak 4 5 2,0 nb   2,0 3,5 2,0
14 Rudzińska Aleksandra 4 3 brak 3 4,0 4,0


2,0

PON 10:15-11:45





     
1 Zyguła Iwona 5 5 4 5 5,0 5,0       5,0
2 Woźniak Magdalena 5 5 4,5 5 5,0 5,0       5,0
3 Wojtyła Izabela 5 4,5 5 4,5 4,0 5,0       5,0
4 Wieleba Angelika 5 5 5 4,5 5,0 5,0       5,0
5 Zackiewicz Krystian 3 3 5 2 4,5 nb 3,5   5,0 4,0
6 Wikierska Paulina 4,5 4 brak 5 4,5 3,5       2,0
7 Włoszek Sylwia 5 5 5 5 5,0 5,0       5,0
8 Witek Kamila 3 5 3,5 5 3,0 4,0       4,0
9 Zgodzińska Ewelina 3 3 5 5 5,0 3,5       4,0
10 Woszczek Michał 4,5 5 3 5 5,0 4,0       4,5
11






     
12






     

PON 14:15-15:45





     
1 Matejek Mateusz 5 5 3,5 4 4,0 3,0       4,0
2 Mazurek Estera 4,5 4,5 4,5 2 4,5 4,0 4,0     4,0
3 Mróz Renata 4 5 5 3 4,5 4,0       4,0
4 Niedziela Kamila 5 5 5 4 4,5 5,0       5,0
5 Oraczewska Marlena 5 5 5 5 5,0 4,0       5,0
6 Nawłatyna Beata 5 4,5 3,5 4 4,0 5,0       4,5
7 Olejnik Dawid 5 3 brak 4,5 4,5 2,0     4,0 2,0
8 Mrówczyńska Sylwia 5 5 4,5 4 4,5 4,0       4,5
9 Matysek Joanna 4,5 5 4 4 4,5 4,0       4,5
10 Osinka Damian 4 5 5 4 4,0 4,0       4,5
11 Oberda Ireneusz 4 4 brak 4 2,0 3,0   4,5   2,0








     

CZW 10:00-11:30
spr.7

kol.7
     
1 Capik Hubert 3,5 3,0 4,5 2 2,0 2,0 4,0 4,0 brak 2,0
2 Dąbrowska Karolina 3 3,0 3 3 2,0 4,5   3,0   3,0
3 Chylińska Aneta 4 4,0 5 3 2,0 2,0   5,0 3,5 3,5
4 Bancerz Angelina 3 3,0 4,5 nb nb 2,0 3,5 3,0 5,0 3,5
5 Derek Artur 3 3,0 4,5 2 nb 2,0 4,0 2,0 2,0 2,0
6 Adamowski Karol 16,18,20,22 brak brak nb nb nb       2,0
7 Kubicki Marcin 4,5 5,0 5 3,5 2,0 4,5   5,0   4,0
8 Kucharska Katarzyna 5 5,0 5 3,5 3,0 3,0       4,0
9 Iwanicka Patrycja 3 3,0 brak 2 nb nb 2,0 2,0 2,0 2,0
10 Latos Magdalena 5 5,0 4,5 2 2,0 3,5 5,0 4,0   4,0
11 Krysa Monika 5 5,0 5 3 4,5 2,0     3,5 4,0
12 Daniłowska Karolina 5 4,5 4,5 3 4,0 2,0     3,5 4,0
13 Madej Dominika 5 5,0 4,5 2 3,5 2,0 5,0   3,5 4,0

CZW 11:45-13:15





     
1 Kopacz Maja 5 5,0 4,5 4,5 5,0 5,0       5,0
2 Kosik Paulina 5 5,0 5 5 3,5 3,5       4,5
3 Kłosowska Monika 5 5,0 5 3 5,0 4,0       4,5
4 Kłys Aneta 5 5,0 4,5 3 4,5 2,0     2,0 2,0
5 Koisz Anna 5 5,0 4,5 4 2,0 2,0   3,5 3,5 4,0
6 Kowaluk Agnieszka 5 5,0 5 nb 5,0 2,0 2,0   4,0 2,0
7 Kordas Jolanta 5 5,0 4 2 2,0 2,0 2,0 4,0 3,5 2,0
8 Komadowski Łukasz 3 3,0 2 (do poprawy) nb 2,0 4,5 4,0 3,5   2,0
9 Komsta Krystian 3 2 (do poprawy) 2 (do poprawy) nb nb 2,0 3,0 3,0 2,0 2,0
10 Jędrejek Paulina  17,18,19,20 brak
nb nb
     

CZW 13:15-14:45





     
1 Dryglak Dariusz 5 4,5 5 4 5,0 3,0       4,5
2 Furlepa Piotr 5 4,0 5 5 5,0 3,5       4,5
3 Dziadek Gabriela 4 3,5 5 4 nb 4,0   2,0   2,0
4 Dzirko Magdalena 3 3,0 brak nb nb nb 3,0 2,0 2,0 2,0
5 Gil Alicja 3 3,0 brak nb nb nb 2,0 2,0 3,5 2,0
6 Gomółka Magdalena 5 5,0 4,5 5 5,0 4,5       5,0
7 Harcaj Monika 5 4,5 4,5 3 4,0 5,0       4,5
8 Flis Klaudia 5 4,5 5 4 5,0 nb     3,5 4,5
9 Adamczyk Mariola 4,5 4,5 5 5 5,0 4,5       5,0
10 Flilpowicz Emilja 5 4,5 5 5 5,0 4,5       5,0

CZW 16:00-17:30





     
1 Szaruga Bartosz
brak
nb nb
     
2 Sójka Andrzej 5 5,0 5 5 5,0 4,0       5,0
3 Pawlik Łukasz 3 3,0 brak nb nb nb 4,0 3,0 2,0 2,0
4 Pawelec Robert 10,18,23,24 brak brak 2 nb 2,0 3,0 2,0 2,0 2,0
5 Strug Arleta 4 3,0 4,5 3 3,0 3,0       3,5
6 Rewiś Beata 3 brak brak 3 5,0 5,0       2,0
7 Staniak Marek 4 3,0 brak 3,5 5,0 5,0       2,0
8 Semeniuk Aleksandra 5 5,0 5 5 5,0 4,5       5,0
9 Suseł Aleksandra 5 5,0 3,5 2 5,0 4,0 4,5     4,0
10 Pitucha Natalia 5 5,0 5 4 5,0 4,0       5,0
11 Radlińska Aleksandra 5 4,5 4,5 4 2,0 4,5   5,0   4,0
12 Sobczak Agnieszka 5 4,0 4,5 3 4,0 4,0       4,0
13 Rafał Sebastian 4,5 5,0 3 3 3,0 2,0     4,0 3,5
14 Smolarz Katarzyna 5 4,5 5 2 5,0 4,5 4,5     4,5
15 Rudzińska Aleksandra 4 brak
3 nb
     

CZW 17:30-19





     
1 Łoza Katrzyna 5 5,0 5 3 4,5 5,0       4,5
2 Kurzyp Adam 4,5 5,0 5 4 5,0 4,0       4,5
3 Malec Anna 5 5,0 5 3 3,0 3,0       4,0
4 Krawczyk Aleksandra 5 4,5 5 3 4,0 5,0       4,5
5 Tabaka Malwina 5 5,0 4 3 4,5 3,0       4,0
6 Łaziak Adrian 4,5 4,5 brak 3 4,5 5,0       2,0
Comments